sobota 23. března 2013

Bowling na Čerňáku

V sobotu jsme navštívili velmi příjemný podnik u nás na Čerňáku - Bowling Sportbar Koule (Breicetlova 771/6). Mohu jen doporučit. Rezervaci jsme měli na 18:00, dorazili jsme o něco dříve, velmi příjemná obsluha nás hned usadila ke stolečku u naší dráhy, nastavila nám začátek hry, přinesla nápoje, na večeři jsme čekali jen pár minut. Pizzu Formaggi jsem prvně jedla s černými olivami, ale byla vynikající ...
No a hra mohla začít. Za 2 hodinky jsme stihli 4 hry a bylo příjemné sledovat, že se doopravdy zlepšujeme. Ti okolo nás měli sice mnohem více bodů, ale shodli jsme se na tom, že naše dráha byla mírně pokřivená :-D ... Bowling mě baví, je to příjemná, společenská hra, jen přemýšlím, jak moc se to "koulení" dá ovlivnit, více mi to všechno přišlo jako obrovská náhoda. Došlo i na momentky, ne každý sdílel naše nadšení ze společných fotek, ale bez nich by to nešlo.


Večer se nám vydařil. Nečekala bych to, ale druhý den nás kolektivně bolely zadky a ruce jsem také cítili, bylo vidět, že jsme hráli doopravdy poctivě a s tím největším zapálením. 

Tak můžete také vyrazit ...! 

Žádné komentáře:

Okomentovat