úterý 22. května 2012

Celeste Buckingham představuje Don´t Look Back

Byl to nějaký (nevím, kolikátý) ročník československé SuperStar a objevila se tam, tehdy šestnáctiletá, holčina - Celeste Buckingham (http://www.youtube.com/watch?v=p-rboDFWNLg). Cítila jsem jako Rytmus (Patrik Vrbovský), že "něco proběhlo", ale vlivem výběru castingové skladby, jsem to "něco" nedokázala definovat a Celeste postupovala a postupovala..., až do finálové dvanáctky. Ve finálových kolech se trápila, skladby jí neseděly, podporu diváků nezískala a tak byla velmi brzy vyřazena.

SuperStar skončila, tzv. soutěží objevené hvězdičky padaly jedna po druhé, ale po několika měsících jsem na Evropě 2 uslyšela zmínku o Celeste Buckingham a její skladbě Nobody Knows:


Celeste skladbu, původně, napsala "pouze" pro charitativní účely na podporu slovenských autistů. Jsem ale ráda, že si, konečně, jejího talentu všimli i další lidé, jsem ráda, že Celeste měla v šuplíku další a další skladby a jsem ráda, že vzniklo toto dokonalé album! Řekla bych, že o Celeste Buckingham budeme slýchat stále častěji.

Mé číslo 1 z jejího alba - Run, run, run! Mimochodem, živě odzpívanou verzi této skladby řadím mezi nejnadějnější počiny slovenské hudební scény tohoto roku. Posuďte sami!


Nevzpomenu si, kdy jsem si naposledy koupila něčí CDčko, vše potřebné nalézám na Youtube, ale Celeste Buckingham mě přesvědčila. Vám doporučuji to samé, dejte šanci tomuto mladému talentu a podpořte ji...!Žádné komentáře:

Okomentovat